Novinky
 • 5.4.2016

  Šperky Swarovski na míru

  V naší prodejně Vám nabízíme novinkové modely šperků v rhodiovaném stříbře s originál swarovského kameny. Vše v provedení podle Vašich představ - typů zapínání, velikostí i barev kamenů.

 • 5.4.2014

  Sleva až 30% na vybrané druhy hodinek CASIO.

  Sleva až 30% na vybrané druhy hodinek značky CASIO platí do vyprodání zásob. Slevu lze uplatnit na prodejně.

 • 29.1.2014

  Nové zboží

  Přijďte si vybrat z nabídky laserem broušených zlatých náušnic a prstenů.

Hodiny a hodinky

Dalo by se říci, že hodinky jsou hlavně funkční a účelné. Pořizujeme si je hlavně proto, abychom v každém okamžiku dokázali co nejvíce přesně určit čas, případně datum. 

Jsou však také záležitostí prestiže, pro jiného módním doplňkem nebo šperkem. Mohou mít spojení s hrudním pásem nebo chytrým telefonem.

Jejich přesnost záleží na tom, zda zvolíme hodinky mechanické, bateriové, automatické (získávající energii díky pohybu těla). Zatím posledním typem jsou elektronické hodinky řízené rádiem, jejichž chyby chodu jsou v řádu nanosekund za den.

 

Přímo na prodejně si vyberete z hodinek značek Casio, S.T.A.M.P.S., Q+Q, Olympia. Je možné u nás objednat hodinky Tissot, Doxa, Seiko.

 

Z větších hodin máme širkový výběr nástěnných hodin, budíků i barometrů.

 

Poslední novinkou v našem sortimentu nástěnných hodin jsou designové hodiny zn. Vaerst, z pravého kamene. Jejich design je tvořen odkrytím krásy kamene unikátní technologií Air Brush. Kromě číselníků tvořených čistými liniemi kamene máme v nabídce i hodiny s motivem vesmíru, přírody nebo Japonska. U některých číselníků je určení hodin provedeno kameny Swarovski.

 

Sdílet tuto stránku na : Facebook Twitter Google+