Novinky

Obchodní podmínky

Kontakty » Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro prodej křtících hodin.

Kupující může závaznou objednávku poslat elektronicky prostřednictvím on-line objednávkového formuláře nebo přímo na email prodejna@klenotnictvi.biz. Ke každé objednávce je odesláno potvrzení o jejím přijetí na emailovou adresu Kupujícího.

Ke každé objednávce je vyžadována zálohová platba na bankovní účet 1725490339/0800. V případě nezaplacení zálohy do 14ti dnů od vyplnění objednávky je objednávka automaticky stornována.

Po přijetí zálohy je výrobek okamžitě zhotoven a odeslán na adresu Kupujícího.

Hotový výrobek je zasílán na dobírku prostřednictvím České pošty nebo je možno jej vyzvednout osobně v prodejně. 

Při doručení Českou poštou je účtován poplatek za dopravu 100Kč.

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „občanský zákoník“), nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy na dodávku zboží upraveného podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.

 

Obchodní podmínky pro prodej dárkových poukazů.

Kupující může závaznou objednávku poslat elektronicky prostřednictvím on-line objednávkového formuláře nebo přímo na email prodejna@klenotnictvi.biz. Ke každé objednávce je odesláno potvrzení o jejím přijetí na emailovou adresu Kupujícího.

Ke každé objednávce je vyžadována platba na bankovní účet 1725490339/0800. V případě nezaplacení objednaného dárkového poukazu do 14ti dnů od vyplnění objednávky je objednávka automaticky stornována.

Zaplacený dárkový poukaz na určenou hodnotu dostane unikátní kód a je zaslán na emailovou adresu Kupujícího nebo je možno jej zaslat dobírku na doručovací adresu Kupujícího nebo jej lze vyzvednout osobně v prodejně. V případě dobírky nebo osobního vyzvednutí je účtován manipulační poplatek.

Součástí dárkového poukazu je unikátní kód, který zajišťuje, že lze dárkový poukaz použít jen jednou. Kupující zajišťuje jeho ochranu před zneužitím cizí osobou. Hodnotu dárkového poukazu nelze směnit za hotovost, z dárkového poukazu se nevydává. Na každém dárkovém poukazu je uveden datum jeho platnosti, zpravidla 6 měsíců.

Vytištěný  nebo elektronický dárkový poukaz následně využije obdarovaný pro nákup v prodejně Klenotnictví Diadém v Českém Těšíně, nebo při on-line nákupu na webových stránkách společnosti. Hodnota dárkového poukazu bude odečtena následně, při fakturaci.

 

Obchodní podmínky pro uplatnění slevových kupónů.

Klenotnictví Diadém vyhlašuje slevy a slevové akce prostřednictvím internetu, Facebooku, Twitteru, médií nebo na prodejně. Slevové akce jsou realizovány slevovými kupóny.

U každého slevového kupónu je určeno, zda se vztahuje na celý sortiment nebo na vybranou skupinu zboží. Na každý nákup lze uplatnit pouze jeden slevový kupón, slevy se nesčítají. 

Součástí každého internetového slevového kupónu je jedinečný kód, prostřednictvím kterého si můžete slevový kupón zobrazit a vytisknout doma na Vašem počítači.

Nákup ve slevové akci probíhá přímo v prodejně Klenotnictví Diadém v Českém Těšíně, kde pro uplatnění slevy předložíte slevový kupón vytištěný nebo v elektronické podobě. Sleva bude uznána po ověření platnosti kupónu prodavačem.

U každého slevového kupónu je zveřejněn datum platnosti, během kterého lze uskutečnit nákup v této akci. 

 

Tyto obchodní podmínky jsou účinné od 1.1.2014.

Sdílet tuto stránku na : Facebook Twitter